| ReVeRs a întrebat:

Sal all ati mancat vreodata carne de om?laughing))) Lol mi se pare ciudat sa intreb asta (nu sunt vreun canibal) da...ma gandesc ce gust o avea...big grin

5 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Vrei sa-ti diversifici meniul? Urmareste Cannibal Holocaust, e un film cu imagini reale. O sa-ti treaca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna carne e cea de femeie.De la coapse si de la burta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca are gust de porc doar ca e mult mai frageda. Depinde de zona corpului

| FlorianPop a răspuns:

Salut! Cred ca numeni de pe TPU nu a mancat! Parerea mea e ca e cam scarbos...
Dac te-a ajutat rapsunsul meu te rog funda!

| Ralu_5621 a răspuns:

big grin Nu am mancat niciodata asa ceva dar din auzite iti spun ca are gust de pui, doar ca e mai gustos