| RatuscaCeaUrata a întrebat:

SAleou TPU. vreau si eu un tutorial despre cum as invata Sa dansez stilul Street Dance happy

Răspuns Câştigător
| Șeerbi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6uSt5aW8sgw si mai uitate si la videourile din stanga sper ca te-am ajutat :)

2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Scuze ca iti raspund atat de tarziu dar... tutorialele nu te ajuta prea mult.Iti recomand sa te duci la un curs. Daca vrei sa stii sa dansezi ceva, da tutorialele te ajuta dar daca vrei sa dansezi bine trebuie sa te duci a un curs! Numai Bine!

| Lovely234 a răspuns:

Cauta pe google!