| mennenspeed a întrebat:

Vreau sa fac o prajitura si am nevoie de "nuca de cocos". Ce nuca de cocos imi recomandati, ma refer la firma, adica sa aiba gustul bun si sa se simta ca este nuca de cocos. Am patit-o., am cumparat data trecuta, nuca de cocos, dar cand am terminat prajitura nu mai avea niciun gust, nici nu se simtea ca am pus nuca de cocos in prajitura.
Ce nuca de cocos imi recomandati?
Cea mai buna la gust, sa aiba un gust puternic,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa adaugi o esenta, se simte cel mai puternic.
Te pup!

| ghostbusters a răspuns:

Ai incercat cu cea de la dr oetker? sau pune esenta cum a zis PerfectStudioSuceava

| PerfectStudioSuceava a răspuns:

Poti adauga.o esenta.