| Arturel a întrebat:

Am facut un fresh de mere, morcovi si portocale. Portocalele le-am pus fara sa le decojesc, nu m-am gandit ca are gust amarui. Cum scap de acest gust amarui?

8 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Adauga pireul de la o banana bine coapta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai ai cum să elimini acel gust amărui, indiferent ce ai adăuga.

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca mai ai cum sa elimini acel gust amarui, orice ai incerca, incearca cu zahar si vezi.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Nu scapi, gandeste -te doar ca face bine la fiere la ficat il bei si gata (ficatului ii plac alimentele amare)

| LadyDy01 a răspuns:

Incerca cu ceva acrisor.

| Rax a răspuns:

Bea'l pe tot si vei scapa de el definitiv happy

| IvanAlexx1998 a răspuns:

Ciocolata