| Sokares a întrebat:

am un sv de metin2...si nu stiu cum sa imi fac un site pe care sa pun se inregistreze jucatori
daca puteti sa ma ajutati multumesc anticipat
plzz cat mai rapid sad

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Iti zic un lucru. Nu cred ca vei gasi aici pe cineva sa te ajute si mai ales si pe gratis. Ai nevoie de un site cu design placut? trebuie platit pentru asta. apoi trebuie sa ai msql instalat si apoi configurat siteul cu baza de date din msql sau ce program folosesti tu. uite un mic tutorial de pe google http://www.youtube.com/watch?v=SCqkASnoAl8