| anonim_4396 a întrebat:

Salut:d
am vazut in diverta ciocolata de la Newtree.Alpha cu ardei iute.:-s ati mancat vreodata? daca da spuneti-mi si mie cum ehappy

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Am incercat-o pe cea de la heidi cu chilli. Eu nu prea mananc picant, asa ca nu mi-a placut, iubitul meu prefera mancarea mai spicy, asa ca a mancat-o el pe toatalaughing. Depinde de gusturi. E iute.

| Gexu a răspuns:

Nu este deloc"prietenoasa" happy. Mie una nu mi-a placut happy bye :*

| BabyDoll a răspuns:

Nu am incercat da nici nu ma tenteaza :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desi eu mananc foarte picant, combinatia de ciocolata cu chilli nu mi-a placut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E buna, dar iti recomand ciocolata cu piper Dolfin ( angst Brezoianu)