| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, mi-am patat un trening cu dezinfectant. Cum ii pot scoate petele?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pur si simplu, baga la spalat. La 30 de grade, prima data, sintetice.
Sau tine-l in apa calda cam 30 de minute si apoi incearca sa il storci.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Incearcă cu apă caldă si detergent manual (insisti un pic asupra zonei). Dacă nu dispar petele, vezi că sunt in supermarketuri diferite solutii care inlătură chiar si petele dificile Nu renunta la speranta, dacă tii la trening!

| romeo78 a răspuns:

Cu foarfecă ✂!
Treningul este realizat din materiale sintetice, care odată pătate, nu mai pot fi curățate!