| HaarpCordd a întrebat:

Salut TPU,,, as vrea sa imi spuneti si mie cat este o consultatie la doctorul dermatolog ...in slatina olt cati bani costa,,, as fi recunoscator dau funda +vot multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere întrebările tale anterioare, bănuiesc că eşti elev/student ( încă )...
Deci, ai asigurare medicală şi, în acest caz, consultaţia/tratamentul este gratuit happy

Evident, pentru un control într-un cabinet/clinică "de stat", ai NEVOIE de Trimitere ( de la medicul de familie sau de la Cabinetul şcolar ) + Programare ( pe care o poţi face telefonic sau personal ).

La un cabinet/clinică "privat/ă" NU ai nevoie de Trimitere + Programare, dar trebuie să PLĂTEŞTI consultaţia sad

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai trimitere de la medicul de familie, atunci nu te va costa nimic.

Răspuns utilizator avertizat