| belfast12 a întrebat:

nu stiu daca e categoria corecta, don't judge me happy Am un halat de farmacist pe care am niste pete de mancare si ulei si trebuie sa il curat pana maine, stie cineva o metoda ca sa il pot curata pana maine dimineata?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Folosești înălbitor și îl usuci pe calorifer + un feon.
Sau îl speli la mașină sau de mână (depinde cum se spală cu un detergent care scoate petele) și îl usuci cum ți-am spus. Poți folosi Feonul e foarte util pentru a usca dar trebuie să stai de el îți ia ceva timp dar merită pentru mâine daca vrei să-l ai. DE preferat seara să îl usuci cu feonul.

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Incearca cu fairy sau ceva detergent de vase. Bafta!