| Iulianailovemuzica a întrebat:

Pentru că părinții mei sunt plecați des de acasă as vrea sa mă învăț să gătesc.Nu mi se pare deloc greu.As vrea pentru inceput niste rețete simple.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Http://www.e-retete.ro/retete-simple
uita-te aici, propune-ti sa faci ceva de aici saptamanal, daca iti iese felicitari, daca nu-ti iese incerci pana iti iese.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Succes! De Google ai auzit?

| Tess a răspuns:

Salut! Ce frumos din partea ta. Părinții vor fi foarte mândri de tine! Blogul următor este specializat în rețete simple și ieftine, aruncă o privire: http://reteteindraznete.blogspot.co.uk/2012/12/bruschette.html