| Sara a întrebat:

Stie careva cum se numeste acea lipie care se serveste la restaurant cu salata cryingcrying. va rog din inima, sunt curioasa caci as vrea sa o incerc sa o fac acasa, caci in comert nu am vazut, sau cel putin nu am stiut eu ce sa caut. Sper ca stiti despre ce vb! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Si se face din blat de pizza in cuptor cu lume

7 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Focaccia - blat de pizza uns cu ulei de masline, usturoi si rozmarin... o minunatie crocanta happy

| machupicchu a răspuns:

Afla aici : "Yube-chapati chapathi" unde vei gasi mai multe retete de lipii, numai rabdare sa ai si sa vizionezi cat mai multe dintre filmele prezentate..succes.

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca lipie

| BUBULINA a răspuns:

Focace

| damav a răspuns:

Se numeste focacia, se face cam ca lipia dar cu plante aromate in ea

| spiritul a răspuns:

Lipie

| dansabau a răspuns:

Se numeste focacia.
Intra pe niste www.lareserve.biz
si pe www.artgastro.com