| AdeNoid a întrebat:

Stie cineva daca la pizza uleiul de masline se "toarna" in tava sau pe aluatul de pizza? FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| Nuri1 a răspuns:

Buna! Poti amesteca ulei de masline cu piper si sos de pizza si ungi aluatul dupa ce l`ai pus in tava apoi ingredientele deasupra...eu asa fac si`mi place gustul.e interesant. Sper sa-ti placa si tie daca incerci.:*

7 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Pe tava

| sabilopod a răspuns:

Se toarrrna sau nu se toarnna: asta-i intrebarea. tongue

| Scherimuvi a răspuns:

Se toarna in tava bineinteles

| AdeNoid explică:

Se toarna dar:]] parca suna cam...badaran desta am pus in ghilimeletongue

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Uleiul de masline se foloseste doar la salate fiindca este foarte gretos...

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Se toarna pe aluatul de pizza. Pofta buna happy

| flavius619 a răspuns:

Se toarna in aluat