| mano a întrebat:

Unde gasesc alge pentru sushi?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

La Kauffland

9 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

La kaufland, carrefour, metro happy

mlm
| mlm a răspuns:

La magazinele cu specific chinezesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi la supemarket Mega Image sau la magazinele alimentare cu specific japonez (le poti gasi pe net)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Kaufland nu mai sunt, eu am gasit pe net la ceva magazine BIO.

| PikaRawrr a răspuns:

Mega image big grin

| bayatdolce a răspuns:

La hiper market... da fezi k no sa gasesti "alge" se numeste NORI

| Ingrediente a răspuns:

Puteti gasi alge pentru sushi sau orice alt ingredient pentru mancare asiatica la magazinul online: www.ingrediente-mancare-chinezeasca.ro

| Ingrediente a răspuns:

Alge dar si alte ingrediente pentru mancare asiatica gasesti la magazinul nostru online:
http://www.ingrediente-mancare-chinezeasca.ro/

| mano explică:

Am incercat la mega... fara succes