| micazuza a întrebat:

Unde pot gasi sa cumpar platanos, bananele acelea mari si verzi? multumesc mult

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Eu am vazut la carrefour si gima acest fel de banane... Daca nu incearca la piata amzei.

3 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Mai... dar alea nu sunt asa de bune pentru mancat...ma refer ca pe o banana normala...in spania ele se prajesc in ulei si se mananca cu orez fiert si bulion...sunt bune... dar mai bune sunt bananele normale!

| elyssa20 a răspuns:

Carrefour 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fructe exotice la carrefour.trebuie sa aiba coaja de culoare verde si ascutite la ambele capete.