| takeaway4love a întrebat:

Unde pot sa gasesc in bucuresti, coloranti alimentari?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La orice chiosc alimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea nu se prea fabrica coloranti alimentari deoarece sunt ilegali dar poti gasi alimente sau altceva facut din coloranti alimentari! Te sfatuiesc sa nu mananci asa ceva deoarece ti-ar putea ataca ficatul! De exemplu am cautat si eu prin orasul meu Urziceni coloranti si n-am gasit dar cred ca in bucuresti fiind mai mare se gasesc desi sansele sunt de 1 la 1 000 000 asa ca te rooog sa nu mai cauti degeaba pentru ca mama mea care este vanzatoare stie ce este bun si ce nu si crede ca nu se mai fabrica decat in orase mari si asta foarte rar! Nu stiu ce sa-ti recomand adica la ce magazin sa te duci dar poti intreba o vanzatoare experta despre problema ta!

| ellutza a răspuns:

La alimentara, la buticurile alimentare de prin piata, sunt peste tot