| rouaroxa a întrebat:

Unde se gaseste baton de vanilie? ati vazut vreodata asa ceva? multumesc

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Da. In hipermarketuri, arata ca niste betisoare maronii. Sunt acceptabile ca pret, parca 7 lei un plic cu 3-4 batoane.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am vazut in Cora, Kaufland si Gima Store.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am vazut la Metro.

eileen
| eileen a răspuns:

Am vazut si eu in Carrefour, sunt niste betisoare bej, maro, le pui in lapte, la incalzit iar dupa cateva minute le scoti, dau un gust aparte deserturilorwinking

| mami a răspuns:

Daca locuiesti la oras ai sanse la hipermarketuri,
la magazinele de la sate nu prea ai sanse doar daca te rogi de patronii magazinelor sa iti cumpere de la oras asa procedez eu cu produse pe care nu le gasesc aici la sat
de vazut baton de vanilie nu am mai vazut de cind am fost fetita la mama, nici nu prea imi place gustul, sincer este prea parfumat pentru gustul meu

Răspuns utilizator avertizat
| Crissa_4407 a răspuns:

In cora am vazut eu

| roxi_8971 a răspuns:

Aproape la orice supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://magazine.okazii.ro/dlaur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in hipermarketul Kaufland cam intre 8-10 ron la plic 1 bucata care are gramaj fix 3g - sau daca iti comanzi de pe internet gasesti bucata la 5 ron. dar trebuie sa iei cel putin 10 bucati. e mai ieftin spun eu, sa fi iubita. bye bye. wwas

| vlad75 a răspuns:

Eu am gasit pe Arome si Gusturi Naturale http://www.milleniumrom.ro si chiar am fost multumit. Nu de alta da alea din plafar sau supermarket sunt foarte mici, de cel mult 2 grame. Astea au aproape 5 grame si o aroma puternica. Oricum cautati ca pastaile sa fie moi, aromate si cu multe seminte in interior. Cele mai bune sunt considerate alea de Madagascar, dar mie mi-au placut si alea de India.