| 123gabialexandra a întrebat:

Vreau niște site-uri cu rețete culinare!
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un site perfect, cu retete facute pas cu pas, explicate prin video:
https://jamilacuisine.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| NLS a răspuns:

Https://www.bucataras.ro/retete/

N-am nimic cu Jamila, dar acolo e vorba de o persoana (si posibil retete stranse de ea si adaptate tot de ea, pe gustul propriu...)

Pe Bucataras am intalnit o multime de persoane exceptionale, care transforma gatitul in arta.

Gasesc de multe ori o reteta postata de mai multe userite, si iau de la fiecare cate ceva, creand un fel mai personalizat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Gustos.ro
Savoriurbane.ro
Bucataras.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si mie imi plac retetele Jamilei. Prajitura cu mere, salamul de biscuiti si checul in special happy

Bula
| Bula a răspuns:

Gustos.ro
culinar.ro

| Paula2018 a răspuns:

Toata lumea e cu Jamila asta laughing. Eu iti recomand savoriurbane, bucataras si eu una, mai urmaresc si filmulete de pe Youtube cautand reteta dupa denumirea produsului finit.