| maria_3267 a întrebat:

Vreau reteta napolitanelor spiralate umplute cu crema de capsuni sau zmeura care se gaseau de vanzare la cofetarii si alimentare in perioada comunista[sa nu-mi trimita nimeni mesaj ca se fabrica numai industrial pentru ca oricum nu cred pentru ca oricine are ambitie, dorinta, bunavointa si retete culinara poate sa prepare orice preparat culinar doreste].

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți dau un sfat, caută pe cineva care a lucrat la cofetărie în trecut și trebuie să știe.
Nu uita că ai pus multe întrebări de acest gen pe site și nu ai primit un răspuns pe placul tău.
Pa, pa.