| Hisil_Yasemin_1997 a întrebat:

Vreau sa imi reinoiesc camera si sa schimb tot. Stie careva unde imi pot vinde mobila? (e in stare super buna si nu e veche sau demodata)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-le poze și pune-le pe olx. Gratuit!

| nelyjoly a răspuns:

Salut. Daca vrei sa-ti schimbi mobila sa ai grija si ce cumperi.

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Cele mai bune site-uri de vânzare-cumparare sunt Olx și Okazii. Eu mi-am luat de pe Okazii mobilă completa pentru camera, aproape nouă și sunt foarte mulțumită. Pe Okazii, primele 10-20 de vânzări erau gratuite, din câte știu, după care trebuia să plătești o sumă (destul de mică) pentru fiecare vânzare mai mare de 20-30 de lei.

P.S.: Scuze, nu mai știu exact sumele de bani, fiindcă nu am mai vândut nimic de vreo 5 luni big grin Dar găsești toate informațiile în regulament happy