| RockLegend a întrebat:

Ziceti-mi un fel de mancare in afara de legume, care sa fie buna, sanatoasa, si sa ma faca slab

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Fructe de mare si peste!

| ionut1980 a răspuns:

Peste si preparate din peste.

| Comoaracasei a răspuns:

Pai, in primul rand mancarea nu slabeste; dar poti sa mananci mai putine calorii si consumi mai mult decat ingerezi.
Ideea de baza e ca mancarea sa te tina de foame si sa nu aiba prea multa valoare energetica.
Recomand: merele (pentru a digeta un mar, ai nevoie de mai multa energie decat contine acesta); varza (are calorii minime, spre zero) si ar fi o idee si cartofii fierti sau copti.
...si inca ceva, dupa ora 18 nu mai ai voie sa papi - asta chair slabeste!

Spor!

| TheLastDancer15 a răspuns:

Fructe

| pink_7086 a răspuns:

Fara paine, dulciuri si mult sportbig grin