| anonim_4396 a întrebat:

2 intrebari(scuzati categoria):

1.Cum pot sa scap de grasimea de pe abdomen si de pe coapse intr-o luna? Prin exercitii. Macar asa putin cat sa se vada o diferenta.

2. Unde gasesc costum de baie in Iasi cu pantaloni scurti? (la takko?)

1 răspuns:
| AlexCuriosul101 a răspuns:

1.Ai o alimentatie corecta.Renunta la chestiile care contin grasimi, cum ar fi:branza/cascaval/dulciuri.La chestii care contin sare si zahar:sucuri.Renunta la painea si incearca sa mananci la ore fixe si niciodata dupa ora 6 seara.Te scoli dimineata, mananci ceva usor un iaurt 0 grasimi cu o felie de paine prajita, la pranz o salata cu piept de pui fara alte chestii pe langa si fara paine si seara tot asa ceva carnita si un fruct sau ceva de genul...Eu asa am facut si am slabit. Abdomenele si chestiilea astea sunt pentru intarirea musculaturii, bineinteles ca ajuta si ele, dar alimentatia este pe primul loc.O alergare de 30 de minute sau ceva care sa depui efor si sa transpiri, iarasi ajuta.