| oceanoflove a întrebat:

A comandat cineva de pe siteul negociat.ro? Pentru cei care stau in Bucuresti in cate zile v-a venit comanda?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site care vinde porcarii chinezesti.

uite aici:
https://ratingview.ro/review/negociat-ro/

| oceanoflove explică (pentru Violleta2022):

Bine de stiut. Mi se parea cam dubios niste tepari. Daca e sa imi trimita comanda nu o mai ridic. Multumesc.

| Marius1Bucuresti a răspuns:

Eu am comandat acum 2 zile si am primit comanda. Azi am negociat prețul la mai multe produse că am primit exact ce am comandat. Aștept răspuns la cererea de negociere. Spar sa fie ok că doar se numeste negociat.ro ✔️?