| Catalina990099 a întrebat:

A dat cineva comanda pe de Wish? Chiar sunt preturile de acolo? Si in cat timp vine?

5 răspunsuri:
| Tpufan123 a răspuns:

Da si da! Cand dai comanda iti scrie cat timp dureaza, dar la mine a fost o săptămână pentru ca na, vin din china. Iar calitatea. este acceptabila pentru pretul lor. Sper ca te-am ajutat!

| Lioana a răspuns:

Da. Sunt preturile de acolo plus transportul. Produsele vin cam in 2 luni, uneori mai repede. Depinde cum se misca Posta ca in tara ajunge mult mai repede marfa. Posta Romana le proceseaza lent. Mi-a ajuns un produs in tara inca de la 1 august si inca nu l-am primit. Alt produs comandat mai tarziu l-am primit deja. Depinde cum ti-e norocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prețurile sunt fix ca acolo.si vine cam intr-o lună și ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si sunt prețurile ca acolo.vine in cam 1 lună

| Catalina990099 explică:

Multumesc si plata cum se face?