| AndreiFTW1 a întrebat:

Abonament la cafea in Romania. Exista vreun site de genul?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu, dar sunt tare curios la ce te referi prin acest abonamentwinking
Adica nu poti sa iti faci tu cafea in fiecare zi sau cum?
Din cate stiu cafeaua ti-o pot aduce prin servicii precum glovo, food panda etc si iti comanzi de la Starbucks de exemplu

| Alexia1208 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu se referă la ceea ce ai spus tu. Pe Nespresso îți poți face abonament la cafea. Trebuie doar sa spui câte cafele se consuma in fiecare dimineața in familia ta și ei îți dau opțiuni. Îți poți alege espressorul de cafea și capsulele la 200 lei/luna de exemplu. Practic închiriezi espressorul

| Simpatic a răspuns (pentru Alexia1208):

Ok,am inteles!

| sierra1 a răspuns:

Ia de la nespresso dacă-ți dă mâna