| Stefan_Constantin_1976 a întrebat:

Am facut duminica o comanda prin posta romana(ultima oara). Este joi si inca nu a venit coletul...Pe site zicea 1-3 zile. Ar trebui sa primesc un mesaj sau ceva? Sa ma duc eu pana la posta sau sa-i sun sa intreb daca a venit coletul?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Iti pune aviz, dar daca ti-a pus coletul marti dimi abia de aia nu a ajuns. Posibil maine.

| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa mergi sa intrebi la posta. Se intampla des ca postasul sa uite sa aduca avizele la timp.