| viatanuerozcumpare a întrebat:

si-a facut cineva dintre voi comanda de pe acest site: lovelywholesale.com,intreb deaorece eu mi-am facut in decembrie comanda, am primit un email de la ei si mi-au zis ca a fost trimis pe 2 ianuarie coletul si ca in 10 zile ajunge..insa pana acum nu a ajuns nimic, la posta ma intreaba de un cod, ei in email mi-au zis de niste numere de urmarire insa nu ma ajuta cu nimic. va rog sa-mi spuneti in cat timp a ajuns coletul la voi si cum ati procedat. multumesc vreau seriozitate si raspunsuri numai in cazul in care ati facut comanda de pe acest site, o seara placuta!

1 răspuns:
| Ionut_Ilie_1995 a răspuns:

Uite parerea mea: nu am facut comanda de pe acest site dar daca nu a ajuns pana la data asta, mai bine ii suni pe ei si ii pui sa verifice bine...dar dupa parerea mea comanda nu o sa mai soseasca. sad