| Razvandina a întrebat:

Am facut si eu o comandă de pe 2ianuarie si comanda nu a mai venit, ma uit la statul ei zice produse predate curierului si factura. In cât timp poate ajunge la mine? Apropo comanda este de pe eMAG

2 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
Depinde de produs. eu am dat comanda de o placa de baza pe 5 si mi au zis ca in 4 zile o sa o ia de la producator si in 3 zile livrarea happy pcgarage

| Ruxi942 a răspuns:

Buna se intampla des astfel de probleme pe emag.Am comandat si eu jucarii si n-au ajuns cand trebuia. Asa ca am comandat pe https://mallcopii.ro/ m-au sunat inainte sa-mi vina comanda.