| fatmatosun a întrebat:

Am nevoie de tricouri personalizate cu scris.
Am mai făcut și la spălarea s-a dus scrisul.
Ce metoda sa aplic?
Vreau ros scris pe tricou negru.

2 răspunsuri:
| NicolaeP a răspuns:

Incearca la decathlon, eu acolo mi-am facut cateva tricouri si nu se duce

| sorin71 a răspuns:

Iti recomand tricourile personalizate de la Piticool. Picteaza cu vopsea speciala pentru textile care nu se ia la spalat (am un tricou facut de ei... de peste 4 ani. Singura conditie este sa nu-l speli la mana (se spala doar pe dos, in masina de spalat, la temperatura mica). Ia legatura cu ei aici si iti personalizeaza exact cum doresti: https://www.piticool.com/.
Fac si cu scris si cu imagini...