| Abcfunny a întrebat:

Buna all! sunt clasa a 8 a si diriga :]] ne-a pus sa ne cumparm niste tricouri si sa fie personalizate cu ceva"scris"... vreau si eu o idee ce sa scriu pe tricou [ceva funny]!

thx

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

"Dami un 10 si mai vorbim".

| Roxy a răspuns:

Pai harmani sau gushi sau toste brandurile astea mari pocite sau poreclite(mike in loc de nike)...Sau uebcham in loc de webcam(chesti de genul).
sau o fraza cu care iti sresezi colegi profesori. ceva care sa te caracterizezelaughing
Eu de exemplu mai nou tot spun prin clasa ca "Eu cand o sa fiu mare vreau sa fiu holshurub(sau bascula, surubelnita, lopata)laughing
sau "dati foc!""
poate ai s u asa o fraza si tio poti pune pe tricou
Daca chiar vrei sa fi cea mai originala poti sa iti iei un trivou cu sanilaughing
Adica sa fie iesiti in afara sau imprimatitongue(nu cred ca o sa aiba cineva curajul sa te copiezelaughing

| freehugs a răspuns:

Azi dau de bautlaughing)
asta am vazut la cineva laughing

| noone a răspuns:

Ce zici de "stau langa un prost" si o sageata sau "this is my boyfriend" si o sageata sau "ce fata ai, zici ca esti albina" laughing