| RockRevenger a întrebat:

Am pierdut manualul de chimie clasa a 10a si trebuie sa il cumpar. Manualul este albastru si are o casuta alba in mijloc cu multe molecule(sau ce or mai fi si alea), dar cand caut pe net sa il cumpar apare acelasi manual doar ca acele molecule sunt mai mari si nu mai sunt intr-o casuta alba. Cele doua manuale au acelasi autor si sunt de la aceeasi editura dar arata putin putin diferit. Sunt aceleasi manuale sau sunt doua manuale diferite? S-a schimbat cumva manualul de chimie acum in 2018?

2 răspunsuri:
| TeodoraLllll a răspuns:

Avand aceeasi editura si aceeasi autori este evident ca si continutul manualelor de site urile online e identic.

| Romaniamafia a răspuns:

Intra pe manuale.edu.ro poate il gasesti acolo