| BiiBiis a întrebat:

Are cineva tableta grafica WACOM BAMBOO TOCUH? Daca da de unde v-ati luat-o si cat ati dat pe ea? Eu am gasit pe internet niste tablete wacom bamboo touch la 3 mil, dar nu stiu sigur daca au si stilou sau nu.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu, din cate vad eu, Wacom Bamboo Touch e doar pentru navigare cu mana/degetele. Ce ti-ar trebui tie e un Bamboo Pen & Touch, care pe site-ul firmei e 99 de euro: http://www.wacom.com/bamboo/bamboo_pen_touch.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni si intrebi de unde vrei sa cumperi desi eu nu inteleg cine ar da banii pe asa ceva ce area ea imbunatatit fata de un mouse in afara de desenat...