| X3BET a întrebat:

As vrea sa cumpar ceva de pe Wish doar ca mi se par ciudate acele reduceri uriase la aproape toate produsele. Reducerile sunt adevarate sau risc sa platesc o caruta de bani? Exista vreun risc daca comand de aici?

1 răspuns:
| CutsieRainbow a răspuns:

Reducerile nu sunt reduceri, e pretul lor real, in plus transportul costa destul si dureaza pana ajunge. Iti recomand mai bine Aliexpress, de multe ori transportul este gratis si te poti uita la feedback sa vezi ce zic ceilalti/ cum arata produsele.