| BlueStraw a întrebat:

Buna happy As vrea sa imi cumpar un laptop Macbook Pro de la Emag de Black Friday. Din cate am inteles evenimentul are loc pe 22 noiembrie. Intrebarea mea este..cum se procedeaza? adica daca comand laptopul online, cat trebuie sa platesc? care sunt reducerile? Daca ati putea spune cum se procedeaza pas cu pas as fi recunoscatoare happy Multumesc, funda happy

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Cand comanzi laptop-ul ai 2 variante:sa platesti direct cu cardul sau sa platesti cand vine acasa.Reducerile variaza de la magazin la magazin, de la produs la produs, fiind cuprinse intre 10-90%.