| Florina777 a întrebat:

As vrea sa mi cumpar o pereche de adidasi supra de pe site ul:dreshnik
As vrea sa stiu daca merita.

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu vad ca au adidasi de la diferite firme cu renume. Totusi exista magazine de unde ai putea sa-ti cumperi o pereche originala de adidasi nu numai de acolo. Depinde acum si de zona unde locuiesti. Daca ai avea prin apropiere un magazin eu te-as sfatui sa mergi sa cumperi tu cu parintii sau cu unul singur macar pentru ca e nevoie sa-i probezi nu sa cumperi de acolo si cand ajung sa nu fie buni iar tu va trebui sa pierzi timp sa-i returnezi etc.