| Ionicka a întrebat:

A comandat cineva de pe facebook de pe o pagina numita 'Magazinul de Adidasi'? Sau daca imi puteti recomanda o pagina sau un site care sa vanda adidas superstar pana in 150 de lei?

Funda

2 răspunsuri:
| Preda_Alina_1995 a răspuns:

Http://teincalt.ro/? gclid=CJb90JrVz84CFWYq0wodCH0Cjw aici este un link catre adidasi de firma sunt foarte tari si sunt la reducere!

| AFR81 a răspuns:

Produsele astea care se vand reduse pe Facebook si despre care vanzatorul spune ca sunt originale, sunt niste fake-uri nesimtite. Cred ca 9/10 asemenea pagini sunt neserioase. M-am ars, deci stiu ce zic.