| Ana6719 a întrebat:

Bună,a mai comandat cineva de pe chchives? Cum sunt produsele? Aș vrea să plasez o comanda acolo dar nu prea am încredere.

5 răspunsuri:
| Ionelus33 a răspuns:

E o mare teapa.am comandat 5 produse si a venit o fusta panarama care nu are leg cu comanda.nu au nr telef.nu le poti da pe gmail nimic.si nu foaie de retur

| Alyosa93 a răspuns:

Țeapă și aici cu o rochie. Au venit o pereche de pantaloni cârpă si pătați.

| Alyosa93 a răspuns (pentru Ionelus33):

Ti-ai putut recupera banii?

| Geo1981 a răspuns (pentru Alyosa93):

Teapa si la mine... trebuia sa ii verific mai bine sad

| Claudiu_Si_Mirela_Zufa_1983 a răspuns:

Nu dati comanda.E teapa.Am comandat 4 rochite si mi-a trimis o bluzita de copii patata si rupta si un tricou.