| Andreea2000000000 a întrebat:

Am făcut comanda la o pereche de tenesi Vans Old Skool de pe epantofi.ro. Mâine,poimâine,ajunge comanda,voi ce experiență ați avut cu acest site? Sunt originale produsele? Mie frică să nu fie zgâriați sau chiar să nu fie originali, dau destul de mulți bani și nu vreau să îi dau aiurea. Am auzit și păreri bune despre acest site dar și multe păreri proaste.

1 răspuns:
| Sara1248 a răspuns:

Tu ne intrebi dupa ce deja ai dat comanda? laughing Ii verifici cand ajung, vezi ce scrie pe eticheta, unde sunt confectionati, cauta semne particulare pe internet. Fake poti lua si din magazine mari de incaltaminte. laughing Daca nu sunt ok, normal ar fi sa ii poti returna si sa-ti recuperezi banii. Iar daca ei nu accepta retur, poti face plangere la protectia consumatorului, cu doua click-uri rezolvi si problema ta, si rezolvi si site-ul. laughing