| Ånoňįmæ a întrebat:

Am făcut comanda pe teamDeals, vreau sa anulez comanda dar am scris si adresa greșită. Mai primesc comanda?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca era mai bine sa lasi pe parinti sa faca comenzile, daca nici macar adresa de acasa nu o stii?
Bineinteles ca nu vei primii comanda, daca adresa este scrisa gresit, coletul va merge la adresa unde a fost comandata initial.

| ziftode a răspuns:

VREAU SA ANULEZ COMANDA?!?
daca comanda e anulata, NU MAI VINE
nu e evident ca nu mai conteaza DELOC ce adresa ai pus?!?

| Ruxi942 a răspuns:

Buna.
Poti sa-i contactezi telefonic sau email, oricine greseste suntem oameni.Pe https://mallcopii.ro/ se pot anula telefonic comenzile.