| Iovanovici_Maia_1995 a întrebat:

As avea nevoie de multe chestii iar am tot văzut pe internet despre site-ul Wish....PreturiLe erau foarte mici. ...Sa am încredere oare și sa iau ceva de acolo? Sa mă risc?

4 răspunsuri:
| Andrei900Boss a răspuns:

Daca site-ul ii securizat nu are sa iti fie frica! si doar prin comanda! nu cu cardul ca poate ii scam! daca ii cu comanda ii oke e cum e la eMAG happy

| Andrei900Boss a răspuns:

Si sa il probezi inainte sa dai bani.

| addy200 a răspuns:

Am comandat de acolo sunt doar chinezării de doi bani, nu e bun de nimic. Cât privește siguranța în comandă, poți să ai încredere

| Gabriela312 a răspuns:

Poti gasi lucruri la reducere pe:
https://dereduceri.ro