| Ayame32 a întrebat:

Buna, as vrea sa comand de pe aceasta pagina: notino.ro, dar nu stiu daca este de incredere. Voi ati comandat de aici? Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Eu zic ca nu e

| Moldoveanu15 a răspuns:

Au si magazin in Promenada Mall Bucuresti deci eu zic ca e destul de serios happy

| GicaGigekGica a răspuns:

Notino, care deține Aoro, este un grup mare, serios, cu activitate în 16 țări, piețe sofisticate în beauty precum Franța, Italia, Germania, Austria, UK

Răspuns utilizator avertizat
| Dismally a răspuns:

Da, am comandat de multe ori de la ei, sun seriosi. Singura problema ar fi cu termenul de livrare la anumite produse.

| Yurisa a răspuns:

Zic ca nu e ca am primit un parfum care nu e original. Am fost la o ruda in vizita care are acelasi parfum si sticlele sunt diferite