| Rudolf97 a întrebat:

Buna, ati auzit de siteul blackhawknet.com?
Vrea sa aflu daca a comandat cineva de acolo si daca sunt originali!

5 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Da sunt originale si am comandat

| varsanofie a răspuns:

Nu am auzit. dar din ce am vazut ai garantarea rambursări banilor în 30 zile, practic nu ai nimic de pierdut.

| LPCTSTR a răspuns:

Eu aș zice să fii precaut.
Site-ul nu prezintă un certificat SSL pentru protocolul HTTPS, deci orice prunc de 10 ani cu ceva cunoștințe în informatică îți poate capta datele trimise către server (inclusiv banii dacă se face o tranzacție online) sau mai rău, te poate fura deținătorul site-ului.
Data viitoare când vrei să faci cumpărături online, asigură-te că vezi cel mai mare și mai 'baban' semn cum că site-ul este securizat, ori te bazezi pe instinct și Dumnezeu cu mila, alegerea este de partea ta.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LPCTSTR):

La cum arata site ul ala ma indoiesc ca are implmentat plata online ca sa ii fure cineva ceva. Si chiar daca avea, magazinele online nu proceseaza datele cardurilor ci procesatorul de plati integrat

| LPCTSTR a răspuns (pentru suntserios):

"De Înaltă Calitate Și Moderne Pantofi Nike" limburile romînuri este greluri de a scrie...