| AnaQ a întrebat:

Cine îmi poate recomanda un magazin de încălțăminte pentru ocazie, in Piatra Neamț, va rog frumos?! Mulțumesc mult!

Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| IComeNuts a răspuns:

Buna, Larisa. E posibil sa gasesti in Carrefour un magazin specializat in incaltaminte de care spui tu. Mai concret, mi-am cumparat si eu o pereche de pantofi de acolo pe care nu ma indur sa ii scot afara decat o data pe luna sau mai rar si pe care am dat destul de multisor. Oricum, gasesti pantofi si la 1000 de lei. De asemenea, vei mai gasi si produse de ingrijire si intretinere. Cat despre alte magazine din alte parti ale orasului, nu stiu ce sa spun. Stiam acum cativa ani de Petrodava, dar nu stiu daca mai exista.

| IComeNuts a răspuns:

Ai mai putea sa incerci in Galleria.