| Elenika a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu site-uri de unde pot cumpara (online) sandale?

4 răspunsuri:
| TC3 a răspuns:

Buna! te poti uita pe www.originals.ro dar te sfatuiesc sa nu iti cumperi de pe internet. Cel mai bine este sa cumperi din magazin ca sa stii ce cumperi. Cunosc pe cineva care a facut comanda de adidasi si a primit cartofi :|. Chiar si eu am vrut sa imi cumpari adidasi de piele si cand au venit,, adidasii erau dontr`un material zici ca era hartie. Asa in poza acoloo.pff ce mai piele. sper ca am fost de folos

| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Pai scrie pe google :vreau sa cumpar sandale sau ceva si gata eu asa fac simi da imediat