| ElenaMari a întrebat:

Buna! Cu ce firma de curierat lucreaza Fashion Days? Cu GLS, Fancourier sau SameDay?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca poti opta pentru livrare in eMAG easybox sau showroom eMAG cum scrie si pe pagina lor, curierul nu poate fi decat SameDay.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se mentioneaza nicaieri cu ce curieri lucreaza ei, dar se specifica ca tu alegi serviciul de livrare, normala cu posta sau prin curier, cand faci plata cumparaturilor, alegand si transportul dorit.
https://www.fashiondays.ro/page/open-package-at-delivery