| FlorinaRuby a întrebat:

Dacă duc hainele mai vechi(in stare bună)la un second hand primesc ceva bani pe ele? ştiţi cât? Avănd in vedere ca sunt dintr-un oraş mic. Fundă:*

Răspuns Câştigător
| BurnGirl a răspuns:

Nu ti le primeste, soramea lucra la un secand dar trebuie sa te duci intr-o hala sau ceva de genu le predai iar acolo vrei primi banii in functie de cum arata sau in ce stare sunt hainele, dar nu te poti duce la un magazin de second hand si sa le predai asa pur si simplu.happy sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Normal ca iti da bani cam un sfert din cat valoreaza toate hainele si eu am dus si atat mi-a dat funda? si vot plzz

| clau25 a răspuns:

Nu cred ca ti le primesc, stiu ca nu merit funda, dar macar un vot big grin