| alina554 a întrebat:

Știți second-hand uri online de îmbrăcăminte care să fie serioase, cu produse în stare bună?

Răspuns Câştigător
| Varguitas a răspuns:

Incearca pe Instagram "PeTeava" "AproapeMoka"

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Gem orașele de așa ceva - acolo le PROBEZI!

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Incearca in outlet-urile din orasele tale. Posibil sa gasesti haine ieftine de firma