| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar perechea de ghete pe care o gasiti in link-ul de mai jos. La specificatii scrie "piele ecologica". Ce e pielea ecologica? Oare rezista? Merita sa le cumpar?
https://www.pantofi-trendy.ro/ghete/419-ghete-dama-saint -galant.html

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am din piele ecologica. Este o piele sintetica care se aseamna cu pielea naturala. Rezista. Eu am o pereche de pantofi de nici nu pot sa-i incalt ca ma nenorocesc. Imi fac numai basici. Cei din piele naturala iti fac basici la inceput dar apoi se lasa.

| Lola203 a răspuns:

Care e problema cu pielea ecologica? Pana acum numai incaltaminte din piele naturala ai avut? Nu cred, deci daca iti plac ghetele alea le poti cumpara cu incredere. Personal nu mi se par prea feminine, dar gusturile nu se discuta. Incaltamintea din mall-uri si din marea majoritate a magazinelor e din piele ecologica. Sa le porti cu placere!