| anonim_4396 a întrebat:

Buna, îmi place mult de o fata, ea are banchetul luna asta..as vrea sa merg sa o vad si as vrea sa-i iau un cadou. Aveti ceva idei? Nu sunt prea inspirat

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un buchet frumos de flori "de camp" (amestec din mai multe feluri).

| Tenzor121 a răspuns:

Daca ai mai vorbit cu ea si chiar iti place de ea nu trebuie sa ii faci cadou atunci de banchet, ii poti face intr o zi obișnuită si cred ca o sa aprecieze mai mult

| Adry05 a răspuns:

Flori eventual desi mi se pare cam dubios sa te duci cu un cadou la banchet...