| meoww a întrebat:

Nu stie nimeni de unde as putea sa cumpar un set de arc cu sageti online, dar nu foarte scumpe? Daca imi puteti da linkuri ar fi minunat. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/arcuri+cu+sageti.html?fuzzy=0&autoc=write

Buna.Iti faci cont pe siteul okazii.ro,iar in link-ul care ti l-am dat alegi ce iti place. Si comanzi sau suni la acel numar si faci comanda. Altfel nu stiu de unde deoarece nu stiu din ce oras/judet esti si nu cunosc un magazin din orasul tau.