| marcela290 a întrebat:

Buna seara.Cum se numeste firma pe care o are Drake de îmbrăcăminte (acea bufnita)? Imi puteti oferi ceva link -uri?

Răspuns Câştigător
| DeMi0806 a răspuns:

Bună, firma se numește October's very own. Daca vrei să gasesti cauta pe google "drake looklive" si o sa iti apara un site numit "looklive" si acolo gasesti hainele respective, cred ca poti sa si comanzi.

2 răspunsuri:
| Miksha a răspuns:

Te referi cumva la October's very own (OVO)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Firma de îmbrăcăminte se numește Octobers Very Own. Uite link: https://us.octobersveryown.com

Fundă te rog love struck